GLAS OCH KERAMIK / Glas / Plexiglas 15417013
nr 1541 7013
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
"Siluette". Signerad, numrerad 46/50. Tryck på plexiglas. Bildmått: 25x18 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:00:00
20/5 08:29:08